O nás

Organizátoři setkání:

Česká asociace interim managementu (CAIM)

CAIM je přední českou organizací sdružující interim managery. Našim posláním je rozvíjet informovanost, povědomí a know-how o interim managementu a budovat tak silné zázemí pro růst kvalitních českých interim manažerů. Členové CAIM pomáhají společnostem přežít, řídit změny a důležité projekty, vyrovnat se s nedostatkem či výpadkem odborných kapacit nebo se změnou situace na trhu.

Více na: https://www.caim.cz

Česká asociace pro finanční řízení (CAFIN)

Česká asociace pro finanční řízení (CAFIN) již od roku 2010 pomáhá odbornému rozvoji finančních pozic a vytváří standardy finančního řízení ve spolupráci s předními univerzitami a zástupci podnikové praxe.

CAFIN reprezentuje zájmy více než 440 osob, které mají jedno společné: Finance je baví. CAFIN podporuje výzkum, výuku a vzdělávání na poli finančního řízení; vydává odborné publikace (např. Platová studie, Controllingový panel, Kompetenční modely atd.) a odborný časopis CAFINews.

Více na: www.cafin.cz

 

Odborný garant setkání:

Controller Institut je již 20 let vaším partnerem ve vzdělávání v oblasti controllingu a podnikových financí. Ať už chcete vychovat Vaše juniory, rozvíjet specialisty či inspirovat manažery – své odborné know-how předáváme formou odborných seminářů, vzdělávacích cyklů, webinářů, firemních školení a v neposlední řadě formou odborných setkání, fór a konferencí.

Více na: www.controlling.cz